Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trénink na Toušni

Jezero Toušeň

 

    Závod "Shoemaker's Charity Carp Cup"  na jezeru Toušen, byl za dveřmi a s Blábolem jsme nechtěli nic podcenit. Bylo domluveno, že dáme malý trénink. Stopro by bylo dobré vyrazit aspoň na víkend a vyzkoušet koule, na které budeme následně chytat. Bohužel Blábol je stále časově vytížen! Oslovil jsem tedy svého druhého parťáka Petra (Pigiho) z SaS týmu, který mi hned kývl a tak jsme v polovině září vyrazili.

    Zabrali jsme sektor 16. Po příjezdu jsme zmapovali, zakrmili a nahodili. Samozřejmě na každý prut jinou příchuť. Ryby byly hladové a hned spolupracovali. Velkou záhadou byl druh a příchuť boilie, protože to dvě hodiny jezdilo na jahodu, pak to ustálo. Další dvě hodiny na masové příchutě a tak to šlo stále dokola téměř celý víkend.

Celkem jsme za 42 hodin udělali 60 záběrů. Z toho se na břeh podívalo 48 kaprů od 6-10kg. Jenom jediný, kterého vytáhl Pigi, měl něco přes 12kg.

Na konci jsme celý víkend zhodnotili a zjistili jsme, že ani nevíme, s čím nastoupíme do závodu, neboť jsme nedokázali žádnou příchuť vyselektovat. Na co jsme chytali v závodu "Shoemaker's Charity Carp Cup"? ...to až v dalším článku.

 

/Tůča/

rijen-2018-234.jpg

 
 

Hodiny


Kalendář


Počasí

Meteoradar


Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 99335
Měsíc: 1647
Den: 42